טיפול בהתנגדויות

תוכן עניינים

התנגדויות:

לקוחות עם ביטוחים קיימים:

למה אתם כל כך נחמדים , ונותנים לי הטבה למרות שלא עשיתי איתכם תהליך … – להסביר ללקוח שנשמח שהוא ימליץ עלינו , ובשנה הבאה שוב יחזור לבדיקה של החזרי מס ))))). יש לי סוכן שמטפל בי- מעולה, הייתי דואג אם לא היה לך סוכן, רצוי אחד לחצי שנה לעשות בדיקה בתיק הביטוחי, לוודא שהכל מעודכן גם מבחינת הפוליסות וגם מבחינת המחיר.*  אני יסביר לך משהו, סוכן ביטוח מתוגמל מהתשלום החודשי שאתה כמבוטח משלם, לכן לצערינו לרוב אין לו אינטרס להוזיל לך את הפוליסה, במיוחד שהבדיקה שלנו ממומנת על ידי win tax  וזו הטבה ייחודית לך אשמח לעלות איש מקצוע לעבור איתך בנושא . אני לא יכול לדבר כרגע- אין שום בעיה, תגיד לי מתי יהיה לך נוח לדבר? בן/בת הזוג מחליטה בנושא הביטוחים- מעולה אני שמח שמישהו במשפחה מטפל בזה, זה אכן נושא חשוב מאוד, השמח לדבר איתו/ה, מה מספר הנייד ושם שלו/ה ומתי יהיה לו/ה לדבר?הכל בסדר בדקתי את זה- מעולה: 1.  בכמה הצלחת להוזיל? 2 . אם בפוליסה חסר תרופות מיוחדות/מחלות קשות/השתלות, לשאול למה לא עשו ? 3 . אם הפוליסה ישנה , לפני 2016 , לשאול למה לא חידשו ?תשובות אפשרויות של לקוח:
  1. כן הצלחתי להוזיל בX ש"ח- יופי אבל איך אנחנו יודעים שזאת ההנחה המקסימלית שניתן לקבל, הרי אחרי הכל הסוכן מתוגמל מתשלום חודשי, לכן עושים את הבדיקה אצל גורם חיצוני ללא שום אינטרס.
  2. כן אני יודע שלא עשו לי את הביטוחים האלה- חמור מאוד, זה אחד הגורמים הכי חשובים בנושא הביטוח, אשמח אם יסבירו לך על הכיסויים.
  3. כן, הפוליסה שלי ישנה, אמרו שכבר אין כאלה- אין לך מושג כמה שהדבר הזה לא נכון, חייב שיהיה לכל אחד פוליסה מעודכנת כי מרפורמה לרפורמה משפרים את הכיסויים והטכנולוגיות, ואין שום סיבה שתשלם עבור ביטוח לא עדכני ורלוונטי, חייב לבדוק את הנושא.

 לקוח ללא ביטוחים – במידה ועונה  תודה בכל זאת לא מעוניין.

לשאול את הלקוח :אתה רציתי לבדוק האם מגיע לך החזרי מס, כדי לקבל כסף נכון?מי כמוני יודע שכסף לא בא בקלות וצריך לעבוד קשה…….מה יעשו כל אותם אנשים ,  שאין להם ביטוח פרטי????? נאלצים להסתפק בקופות החולים. מה יקרה כשאנחנו נהיה צריכים חלילה תרופות שלא בסל הבריאות שיכול להגיע לאלפי שקלים בחודש, שלא נדבר על נושא ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח השתלות, שעולים מאות אלפי שקלים. מאיפה אז הם יביאו את הכסף הזה????לכן, אם אתה שואל אותי, לקבל הצעה לביטוח בריאות בתשלום חודשי סמלי, ביטוח שיכול להציל גם חיים וגם אובדן כלכלי, צריך ואפילו חייב להקדיש לזה כמה דקות!!!אני בשמחה מעלה כרגע איש מקצוע מטעמנו  לתת לך את ההצעה הכי טובה במיוחד, עם הטבה של לקוחות שלנו.
Skip to content