מה היתרונות של תוכנית 365 מול כל ביטוח בריאות פרטי אחר?

לביטוח הבריאות הפרטי, מעולה ככל שיהיה, יש כמה חסרונות, במיוחד עבור אנשים שחצו את גיל שישים. העיקרי שבהם הוא המחיר הגבוה שנדרשים לשלם אנשים מבוגרים – עבור הביטוח הבסיסי בפרט ועבור הסעיפים הנוספים בכלל. 

 

אין עוררין ואף אחד לא מתווכח עם העובדה, שביטוח בריאות פרטי נחוץ כדי לתחזק שגרת חיים בריאה. אומנם לכולנו יש ביטוח בריאות דרך קופות החולים, כי זה חוק מדינה, ובדרך כלל אין טענות כלפיו, אבל למרות היותו ביטוח טוב שמספק הרבה מאוד שירותי בריאות בסיסיים, הוא אינו יכול לספק לנו את כל מה שאנחנו צריכים. יותר מזה, הוא לא יכול לספק לנו את כל מה שאנו נזקקים לו במהירות הנחוצה לנו. 

 

לדוגמא, מדינת ישראל ידועה בכך שיש בה ריכוז גבוה ומרשים של מומחים בתחומי המוח והלב, נוירולוגים וקרדיולוגים. לכל אדם יש את היכולת לפנות למומחה ולקבל ייעוץ רפואי מדויק. הבעיה מתחילה בכך שאין תורים פנויים בהרבה תחומים שבהם דווקא נחוץ טיפול מהיר. אנשים מדווחים על המתנה של יותר מחצי שנה לתור פשוט אצל מומחה במקצועות אלה ונוספים. הבעייה שחלק מהממתינים הללו זקוקים לייעוץ מיידי, וחייהם תלויים בכך. אם הם יבחרו לפנות בלית ברירה לרופאים פרטיים בכל פעם שהם צריכים ייעוץ באופן מיידי, זה יעלה להם הון עתק, מה שכנראה יגרום להם לוותר על זה. 

 

גם בתחום הבדיקות המצב דומה. מכוני הבדיקות בארץ משוכללים וטובים, והטכנאים מנוסים ומיומנים. הבעיה היא אחרת – אין בכלל תורים. גם פה, לא חסרים מקרים של אנשים שנפטרו בטרם הספיקו להגיע לבדיקה החשובה, שיכלה לתת אבחון מהיר ומדויק לבעיה שלהם, ואכן הוגשו בעניין זה תביעות לקופות החולים. ככל שקופת החולים תשתדל לזרז את הבדיקות, היא כורעת תחת העומס הבלתי נתפס, של מספר קטן של מכונים מול מאות אלפי מבוטחים. 

 

כל זה, ועוד לא דיברנו על כל הבעיות האחרות, כמו קושי להשיג תרופות מחוץ לסל (תתפלאו, אתם לא צריכים להיות חולים במחלה נדירה כדי להגיע למצב שאין תרופה מסובסדת למחלה שלכם, וזה קורה הרבה יותר ממה שאתם חושבים!), או כל נושא ההשתלות בחו"ל, שקופת החולים אינה מכסה ועולים הון עתק. 

תוכנית בריאות 365 מציעה לכם להיות מכוסים לחלוטין בתוכנית שאיננה יקרה, וגם לא מצריכה אתכם להצטרף לביטוח בריאות בסיסי כלשהו. בדרך כלל כדי להוסיף כתב שירות כמו תוכנית 365, שמזכירה את הביטוח האמבילטורי, צריך ביטוח בריאות כללי שעליו ניתן להוסיף את האמבילטורי או כל רובד נוסף אחר. במקרה של 365 אין צורך, ניתן לרכוש אותו בנפרד ולבד. באופן כזה, כשאין צורך לשלם על ביטוח מלא, אתם משלמים הרבה פחות. 

 

אז מה נותן לכם ביטוח 365?

 

ביטוח בריאות 365 מציע לכם את השירותים הבאים:

 

  • התייעצות עם מגוון גדול של רופאים מומחים, אפשרות לבחור רופא מומחה ללא הגבלה.
  • בדיקות אבחנתיות כמו סי טי ואם אר איי ללא המתנה. 
  • בדיקות סקר תקופתיות לאבחון מוקדם של גורמי סיכון ומחלות בכל התחומים. 
  • שליחה פרטית לבדיקות מעבדה. 
  • סל בדיקות הריון: סקירות גנטיות, סקירת מערכות וייעוץ. 

 

מה היתרונות של תוכנית 365 מול כל ביטוח בריאות פרטי אחר?

 

  • את 365 אפשר לעשות מבלי להתחייב לביטוח בריאות. הוא ניתן לרכישה בנפרד
  • ביטוח 365 מציע מחיר אחיד למבוטחים שלו – מחיר קבוע בכל גיל.
  • אין תקרת גיל – כל אחד יכול להצטרף (בניגוד לביטוחי בריאות רגילים עם תקרת גיל של גילאי 69 פלוס מינוס).
  • אין חיתום! בניגוד לביטוחים אחרים, אין שאלון בריאות, אין החרגות ואין מחיר יקר יותר עקב מחלות. 

 

כמה זה עולה?

 

ביטוח 365 מציע מחיר שווה לכל נפש לכל מבוטח, בכל גיל ומצב גופני:

 

סוג המנוי בתוכניתבריאות 365בריאות 365 פרימיום
יחיד 85 ש"ח120 ש"ח
זוג125 ש"ח 180 ש"ח
משפחה + שלושה ילדים155 ש"ח220 ש"ח
צירוף ילד נוסף5 ש"ח10 ש"ח

 

Skip to content