סוכנות ביטוח אליאנס בע"מ

אליאנס סוכנות לביטוח בע"מ

סוכנות ביטוח אליאנס הוקמה בשנת 2014 על ידי דימה שקלובסקי, סוכן ביטוח המתמחה בייעוץ פיננסי ופנסיוני, לאחר שנרכשה תחת השם איביט מאיש הביטוח שי שדה (קבוצת שדה). בשנת 2020 שונה שם הסוכנות לאליאנס סוכנות לביטוח בע"מ.

 

הבעלות על סוכנות הביטוח אליאנס מתחלקת בין שלושה שותפים:

  • ארנסט שטנגהאוס
  • ואדים ז'ורוב
  • דימה שקלובסקי. 

אליאנס סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 2014 בתור סוכנות אמבולטורית, שהתמחתה בעיקר בביטוחי רכב, עסקים ודירה. בהמשך הסוכנות נכנסה לפעילות נוספת בתחום הפיננסים והבריאות, השקעות אלטרנטיביות  והחזרי מס ומיחזור משכנתא.

כיום סוכנות אליאנס מונה עשרות לקוחות, פורטל ביטוחים גדול ומגוון פתרונות ייחודים בתחום הביטוח. 

הסוכנות שילמה תביעות למבוטחים בהיקף של כ 12 מיליון שקלים. 

תחומי הביטוח עליהם חולשת סוכנות אליאנס:

ייעוץ פיננסי ופנסיוני, ייעוץ משכנתאות

ייעוץ בנושאים של פרישה לפנסיה, ניתוב, ניוד והשקעה של חסכונות וקופות, התאמה של המשכנתא ועזרה למסורבי משכנתא על רקע מחלות  או אשראי, ייעוץ השקעות.

ביטוח אלמנטרי

ביטוח אלמנטרי הוא ביטוח כללי, ללא התמחות ספציפית, אך ללא ביטוח חיים. ביטוח אלמנטרי כולל ביטוח דירה, ביטוח רכב, ביטוח לעסקים (ביטוחו מפני אובדן רווח), ביטוח סייבר, ביטוח אשראי, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח לנוסעים לחו"ל,  ועוד. 

  • ביטוח דירה

ביטוח מבנה ותכולה, או רק אחד מהם. ביטוח מבנה שומר על המעטפת החיצונית של הנכס במכל מקרה של נזק, פיצוץ צינור, אסון טבע, שריפה, שיטפונות ועוד. ביטוח תכולה מפצה את המבוטח במקרה של גרימת נזק לתכולת הבית, בהתאם למחיר התכולה כפי שהוערך על ידי השמאי. 

  • ביטוח רכב

ביטוח רכב כולל מספר ביטוחים

ביטוח חובה שבמדינת ישראל כל נהג מחוייב לעשות אותו, ביטוח חובה מגן מפני נזקי גוף.

ביטוח מקיף שמגן מםני נזקים לרכוש ולרכב. 

ביטוח צד גימל שמגן על נזקים שנגרמו לצד גימל

ביטוח אופנועים

ביטוח סייבר 

ביטוח נגד פריצה דיגיטלית / סייברית / פריצת האקרים לעסקים. הביטוח כולל פיצוי ללקוחות וספקים במקרים של גניבת אשראי, פיצוי במקרים של הרעת מוניטין עקב הפריצה והפרת הפרטיות, פיצוי במקרים של גניבת פרטי אשראי, ייצוג בבית משפט ועוד.

ביטוח אשראי 

ביטוח אשראי נועד להגן על בעל העסק בעיסקאות בהן הלקוח או הספק מחליט לא לשלם עבור סחורה שרכש באשראי (ביטול עסקה).

ביטוח תאונות אישיות

ביטוח שמציע מעטפת ביטוחית ואמצעי סיוע במקרים של תאונות בבית, בעבודה או בחופש. למושג המושג תאונות אישיות הוא רחב: התקף לב בעבודה יכול להיחשב כתאונה, וגם תאונת סקי בחופשה. 

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח הכולל פיצוי במקרים של ביטול טיסה, אבידה של רכוש ומזוודות, וכמובן תשלום למוסדות רפואיים מקומיים במקרה של מחלה או תאונה. 

בתקופת הקורונה ביטוח נסיעות לחו"ל כולל גם ביטוח קורונה מיוחד, למקרה שהמבוטח יתגלה חיובי לנגיף בחו"ל, יצטרך לשהות בבידוד, לשנות את כרטיס הטיסה חזרה ולשהות בבידוד, על כל מה שמשתמע מכך – מלון, מזון וכו'.

ביטוח חיים

ביטוח חיים שונה מכלל הביטוחים האחרים בכך שהוא לא מיועד למבוטח עצמו, אלא ליורשים שלו. המבוטח מפריש בכל חודש סכום כסף לתוך תוכנית ביטוחית שבחר מראש בהתאם ליכולתיו הכספיות, ובמידה והוא נפטר, סכום הפיצוי שנקבע מראש מועבר ליורשיו. 

 ביטוח בריאות

ביטוח בריאות מכיל סעיפים כמו מימון תרופות מחוץ לסל, מימון ניתוחים בארץ ובחו"ל, הפניה לבדיקות מהירות ועוד. המבוטח משלם בהתאם לגילו ולמצב בריאותו.

Skip to content