עדיין אין לכם ביטוח? חברות הביטוח מסרבות לבטח אותכם!!! מהיום יש פתרון!

לא משנה בני כמה אתם, לא משנה מצבכם הרפואי, לכל אחד מגיע ביטוח.

בימינו בן אדם אמור להגיע לחברות הביטוח כדף נקי בריא לחלוטין וללא שום בעיות רפואיות ורק אז חברות הביטוח יבטחו אותו (במקרה הטוב, ללא תנאים מוקדמים והגבלות).

מה יעשו כל אותם אנשים שצריכים ביטוח ומסתמכים היום רק על הרפואה הציבורית של קופות החולים וחברות ביטוח לא מוכנות לבטח אותם עקב מצב רפואי קיים או בגלל הגבלות גיל מסוים.

אין להם אפשרות ליהנות מרפואה פרטית, בין אם זה התייעצויות עם הרופאים הטובים ביותר בארץ, בדיקות אבחנתיות יקרות במכונים הפרטיים, ללא תורים ובפיזור ארצי.

לא עוד!!! היום ניתן להצטרף לעולם של הרפואה הפרטית בכל גיל ובכל מצב בריאותי קיים.

לכל אחד מאיתנו מגיע את הזכות לבחור רופא מומחה שמתאים עבורנו עם המלצות טובות ולא להסתפק ברשימה מוגבלת של רופאים והמתנה של חודשים להתייעצות או בדיקה אבחנתית שיכולה להציל חיים.

אנחנו נתקלים בהמון לקוחות שפונים אלינו כדי לקבל עזרה ולזרז תורים לרופא או בדיקות שנקבעו להם למספר חודשים קדימה עקב עומס רב שקיים היום בבתי החולים וברפואה  הציבורית.

בריאות 365

לכולנו מגיעים שירותי רפואה טובים יותר, מקיפים יותר וללא המתנה והחרגות.

להלן רק חלק מזמני ההמתנה לרופאים בקופות החולים
עלות הבדיקות בישראל
סוג הבדיקה עלות  (בשקלים)
בדיקת CT 2,000-4,000
בדיקת MRI 2,500-7,500
ממוגרפיה 6,000-9,000
בדיקת אקו לב 1,300-2,300
אולטרה-סאונד 1,000-1,300
מיפוי כבד 1,100-1,500
מיפוי
ריאות
 2,100-3,200
בדיקה פתולוגית

 1,000-19,000

משפחה ממוצעת בישראל לא יכולה לעמוד בעלויות הגבוהות עבור הבדיקות, וזה עוד לפני שדיברנו על התייעצויות עם רופא מומחה לפני ואחרי הבדיקה עצמה ושלא לדבר על חוות דעת שנייה ממיטב המומחים.

כתב שירות 365 נותן מענה מצוין עבור אותם המשפחות שרוצות לקבל שירות מהיר ומקצועי אצל מיטב המומחים ולחסוך אלפני שקלים למשפחה.

כיסוי 365 משלם תוך 3 ימי עסקים ישירות לחשבון הבנק שלכם, בלי שטיקים בלי החרגות.

השאירו פרטים ויועץ מטעם החברה יחזור אליכם עם כל הפרטים של תוכנית 365

* האתר וכל המידע בו אינו מהווים ייעוץ פנסיוני ו/או ייעוץ משכנתאות ו/או ייעוץ ביטוחי ו/או כל ייעוץ פיננסי ו/או ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות ו/או הצעה להשקעה ו/או הצעה לציבור לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, ולפי חוק ניירות ערך, תשכ"ח-1968, אשר אלו מתחשבים בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.

Skip to content